Witamy w BCT Ba?tycki Terminal Kontenerowy sp. z o.o.

Rejestracja nowego użytkownika
Z Mainsail Online otrzymujesz dokładne informacje, aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Zarejestruj się jeszcze dziś!

Bezpieczne logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałeś hasła?


Szanowni Państwo!

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami informujemy, iż w wyniku wgrania najnowszej wersji systemu Mainsail/Mainsail on-line dotychczasowe pole booking (wpis na ekranie awizacji w pole 'Awizacja') otrzymało nazwę 'Booking Ref'. Zachowuje ono funkcjonalność dawnego pola 'booking'. Klienci wykorzystujący dotychczas pole 'booking' powinni zatem obecnie sprawdzać zawartość pola 'Booking Ref'.

Nowo utworzone pole 'Nr bookingu' będzie służyć w przyszłości do rozwoju nowej funkcjonalności systemu. Obecnie jego zawartość może być nie zawsze na bieżąco zaktualizowana, dlatego kierowanie się jego zawartością może być mylące. Klientów korzystających z systemu Mainsail on-line prosimy o korzystanie z pola 'Booking Ref' bez zwracania uwagi na zawartość pola 'Nr bookingu'.

Przepraszamy za zaistniałe trudności. Wynikają one z trwających prac nad nowymi funkcjonalnościami systemu.


Szanowni Państwo,

Od końca maja 2014 trwa modernizacja drogi dojazdowej do wagi, która ma zostać zakończona do połowy lipca 2014.
W związku z tym nie jest możliwe wykonywanie ważeń kontenerów,tym samym prosimy uwzględnić to przy planowaniu obsługi Państwa ładunków.
Sytuacja ta jest wynikiem realizowanych remontów i inwestycji w naszym terminalu, które mają poprawić infrastrukturę, a tym samym jakość świadczonych przez nas usług.
O oddaniu wagi do użytkowania zostanie zamieszczony odrębny komunikat.

Z góry przepraszamy za utrudnienia.