Witamy w BCT Ba?tycki Terminal Kontenerowy sp. z o.o.

Rejestracja nowego użytkownika
Z Mainsail Online otrzymujesz dokładne informacje, aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Zarejestruj się jeszcze dziś!

Bezpieczne logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałeś hasła?Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z automatyzacją bram w BCT z dniem 09 lutego 2015 (poniedziałek) nastąpią zmiany organizacyjne na bramach głównych BCT przy wjeździe/wyjeździe drobnicy. Biuro wydawania biletów na PST (Parking Samochodów Trasowych) przestaje drukować i wydawać bilety drobnicowe kierowcom, jednocześnie wartownik na PST przestaje weryfikować bilety drobnicowe.
Tym samym będą obowiązywały nowe procedury, które należy przekazać swoim podwykonawcom. Nowe procedury dostępne są na stronie BCT ‐ www.bct.gdynia.pl ‐ zakładka: Dla klientów/Regulaminy i procedury.

Z poważaniem
Biuro Sprzedaży i Obsługi Klienta BCTSzanowni Państwo!

W porozumieniu z armatorami Unifeeder, Team Lines i OOCL od dnia 15 grudnia br. BCT wprowadza zasadę wskazywania konkretnych terminali, jako miejsc wyładunku przy awizacjach złożeń w systemie TOS. Tym samym od momentu wprowadzenia zmiany nie będzie już możliwości składania awizacji w sposób ogólny na port bez wskazania terminala.
Przykładowo w miejsce awizacji na Hamburg awizować należy jeden z tamtejszych terminali (CTA, CTB, TCT itp.)
Wprowadzona zmiana pozwoli na usprawnienie obsługi kontenerów w BCT oraz polepszenie jakości danych przetwarzanych przez TOS.